{baslik}

  Anasayfa/{baslik}

Hakkımızda

Ülkemizin en büyük alyans firmalarından biri olan Pırıltı A.Ş., yarım asra yaklaşan bir süredir  sizlere hizmet vermektedir.

Kaliteli üretim hızlı servis düsturu ile tanınan firmamız, piyasasına yön veren önemli aktörlerden biridir.

El emeği göz nuru ile tek tek büyük bir işçilik kalitesiyle üretilen özel koleksiyonlar yanında, teknolojinin getirdiği en son yenilikleri de bünyesine katarak standartları aşan bir kalitede  üretim yapmakta,  geniş pazarlama ağı ile de sizlere ulaştırmaktadır. 

Model çeşitliliği, kendine has özel model ve koleksiyonlarıyla bir sanat galerisi görünümde olan firmamız,  heyecanını ve motivasyonunu artırarak büyümeye devam etmektedir. 

Bölge Müdürlükleri, geniş pazarlama ve bayi ağı, yurt dışı pazarlarıyla geniş bir yelpazede,  arzu ettiğiniz ürünleri sizlere yerinde ve zamanın da ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yola çıktığından beri birlikte olduğu ekip arkadaşlarıyla uzun yıllara dayanak sadakat ve iş birliğiyle daha iyiye daha güzele ulaşmanın  yollarını aramakta, yetiştirdiği ve piyasaya kazandırdığı 15 firma sahibi gibi değerlerle de  bir okul kimliğin kazanmaktan dolayı onur duymaktadır.

Zamanın değerini bilerek icra ettiği bütün iş ve işlemler sonucu beklentilerin üzerinde yakaladığı müşteri memnuniyetiyle,  bayiler ve partnerlerinin ticari duruşlarına önemli katkılar sağlamaktadır.

"İyinin düşmanı daha iyidir" ilkesiyle "Aşkın Simgesini Aşk İle" üretmeye ve sizlere ulaştırmaya büyük bir heyecanla devam edeceğiz.

PIRILTI A.Ş.
Yukarı